Portret kobiecy

Jeśli chcesz zrobić sobie wyjątkowy prezent, poczuć się kobieco w profesjonalnym makijażu i uchwycić ten moment na zdjęciach – ta sesja jest dla Ciebie. Kobiety, które sfotografowałem do tej pory, mówią, że dzięki niej poczuły się piękne i zrelaksowane, a zdjęcia z tych chwil to dla nich niezapomniana pamiątka na całe życie.

Jak to się odbywa?

✓ Zadzwoń lub napisz do mnie maila.
✓ Ustalmy odpowiedni dla Ciebie i dla mnie termin.
✓ Zrobimy zdjęcia. Sesja potrwa około 45 minut. Tyle czasu wystarczy nam, żeby zrobić na tyle dużo ujęć, żeby było z czego wybrać.
✓ Po kilku dniach od sesji wyśle do Ciebie link z gotowymi do pobrania, wyselekcjonowanymi i obrobionymi graficznie najlepszymi zdjęciami z sesji!
* Standardowo sesja odbywa się w moim studio w Dobroszycach. Istnieje możliwość umówienia się w innym, wskazanym przez klienta miejscu. Wtedy sesja podlega indywidualnej wycenie.

Ile kosztuje sesja i co jest w cenie?

Standardowo koszt takiej sesji to 399 złotych. W cenie dostaniesz 10 gotowych zdjęć dobrej jakości. Możesz z nich wydrukować odbitki lub nawet duży plakat. Jeśli masz jakiś pomysł nietuzinkowy, wymagający więcej pracy lub innego miejsca na zdjęcia niż moje studio, wtedy wyceniam sesję indywidualnie.

Jak przygotować się do sesji?

✓ Ubierz się wygodnie, w swoje ulubione ciuchy. Możesz przygotować więcej stylizacji i zrobimy zdjęcia w kilku.
✓ W zależności od tego, jaką siebie lubisz najbardziej, przyjdź pomalowana lub nie.
✓ Weź ze sobą dobry nastrój. To może być fajnie spędzony czas. A takie zdjęcia to pamiątka na całe życie!