Fotografia rodzinna

Nie da się ukryć, że czas mija bardzo szybko: dzieci jednego dnia uczą się mówić, chodzić, a zanim się obejrzysz, idą już do szkoły. Trudno zatrzymać te chwile w pamięci, dlatego staram się je uchwycić na zdjęciach. Rodzinne sesje to piękna pamiątka z różnych etapów życia rodzinnego. To także osobisty prezent dla najbliższych.

Jak to się odbywa?

✓ Zadzwoń lub napisz do mnie maila.
✓ Ustalmy odpowiedni dla Ciebie i dla mnie termin.
✓ Zrobimy zdjęcia. Sesja potrwa około 30 minut. Tyle czasu wystarczy nam, żeby zrobić na tyle dużo ujęć, żeby było z czego wybrać.
✓ Po kilku dniach od sesji wyśle do Ciebie link z gotowymi do pobrania, wyselekcjonowanymi i obrobionymi graficznie najlepszymi zdjęciami z sesji!
* Standardowo sesja odbywa się w moim studio w Dobroszycach. Istnieje możliwość umówienia się w innym, wskazanym przez klienta miejscu. Wtedy sesja podlega indywidualnej wycenie.

Ile kosztuje sesja i co jest w cenie?

Standardowo koszt takiej sesji to 300 złotych. W cenie dostaniesz 10 gotowych zdjęć dobrej jakości. Możesz z nich wydrukować odbitki lub nawet duży plakat. Standard obejmuje do 5 osób, czyli dwoje dorosłych plus dzieci. Każda większa ilość osób czy inne niestandardowe okoliczności sesji podlegają indywidualnym ustaleniom.

Jak przygotować się do sesji?

✓ Ubierzcie się wygodnie, w wasze ulubione ciuchy. Najlepiej byłoby, gdybyście stylistycznie w miarę do siebie pasowali. Dobrze jeśli będą to ciuchy w kolorach stonowanych, jasnych. Bez krzykliwych napisów czy wzorów.
✓ Jeśli macie jakąś wspólną pasję lub przedmiot, który jest w dla Was ważny, przynieście go na sesję. Jak najbardziej wskazane są ulubione misie, przytulanki i inne zabawki, z którymi Wasze pocieszy się nie rozstają.
✓ Nie zostawiajcie przygotowań do sesji na ostatnią chwilę. Przegadajcie temat, pomyślcie w co chcecie się ubrać i co ze sobą zabrać. Zawsze myśląc o tym, że im mniej tym lepiej.
✓ Dodatkowo polecam chętnym paniom skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki, która wykona makijaż. Najlepiej umówić się w dzień, kiedy mamy zaplanowaną sesję.
✓ Weźcie ze sobą dobry nastrój. To może być fajnie spędzony czas. A takie zdjęcia to pamiątka na całe życie!